Infuzní balíčky

Níže naleznete sortiment našich infuzních balíčků. Infuze podáváme nitrožilně, neboť v porovnáním s klasickými tabletami je zde mnohonásobně vyšší účinnost. Jediným vedlejším účinkem může být zvýšená únava, která nás však informuje o tom, že došlo k rozběhnutí reakcí Vašeho imunitního systému.
Dávkování provádí lékař na základě Vašeho zdravotního stavu a potřeb.
Termín je dle Vaší potřeby a domluvy.

Imunita +

Vitamín C + Glutathion

Kyselina L askorbová je esenciální látkou zodpovědnou za celkovou imunizaci těla. Podílí se na posílení krvetvorby, tvorbě leukocytů a zpevnění cévních stěn. GHS působí jako antioxidant. Zbavuje tělo radikálů a brání tak poškození buněk. Tato kombinace je tedy ideální pro nastartování imunitního systému

Imunita AKUT

Vitamín C + Vápník + Magnesium

Kombinace esenciálních biogenních látek s vitamínem C má pozitivní vliv na stimulaci nervového systému. Zároveň napomáhá správnému fungování imunitního systému.  Vápník i hořčík jsou nezanedbatelnou součástí lidského organismu.

Manager

Vitamín C + Vápník + Komplex vitamínů B

Hořčík i Vápník jsou důležité biogenní látky zodpovědné za buněčnou signalizaci a fungování nervové soustavy. Společně s vitamíny skupiny B , které jsou zodpovědné za správné fungování metabolických drah v lidském těle se tak jedná o ideální mix pro podporu nervového systému v případě vyčerpání pacienta.

Manager +

Vitamín C + Glutathion + Komplex vitamínů B + Magnesium +Vitamín A + Vitamín E + Vitamín K1

Vitamíny jsou esenciálními látkami pro správné fungování organismu. Tento balíček obsahuje mix všech důležitých vitamínů pro posílení imunity a nastartování organismu.

Antistres

Vitamin C + Komplex vitamínů B + Citikolin + Magnesium
  Telefonní číslo


  Ceník procedury

  Název produktuCena
  Infuzní balíček IMUNITA +1 500 Kč
  Infuzní balíček IMUNITA AKUT1 800 Kč
  Infuzní balíček MANAGER2 000 Kč
  Infuzní balíček MANAGER +2 200 Kč
  Infuzní balíček ANTISTRES2 000 Kč